Legitymacja ISIC - AZS
Certyfikat AMP

KU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

531-924-862

AMWL W LEKKOATLETYCE
Maj
29
2019

AMWL W LEKKOATLETYCE

Zakończyły się już Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2018/2019 w lekkiej atletyce kobiet i mężczyzn. Zawody odbyły się  w póżniejszym terminie przez warunki atmosferyczne, 29.05.2019 r. (środa) na Stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie (al. Piłsudskiego 22).   

Nasi zawodnicy z Klubu KU AZS UP pokazali wysoki poziom sportowy, a efektem tego są wyniki poniżej:

Klasyfikacja drużynowa kobiet:

1. UMCS Lublin
2. UP Lublin
3. UM Lublin

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn:

1. UP Lublin
2. Politechnika Lubelska
3. UM Lublin

100 m MĘŻCZYZN 
I- Sikorski Bartosz (UM Lublin)
II- Gajur Karol (UP Lublin)
III- Różycki Piotr (UP Lublin)

300 m MĘŻCZYZN
I- Różycki Piotr (UP Lublin)
II- Denis Dados (PL Lublin)
III- Marosz Szymon (UM Lublin)

800 m KOBIET
I-  Mandziuk Ilona (UMCS Lublin)
II-  Siedlanowska Paula (UMCS Lublin)
III- Kobryńska Magdalena (UP Lublin)

1500 m KOBIET
I-  Łukasiewicz Dominika (UP Lublin)
II- Tarnowska Ewa (UP Lublin)
III- Kozak Małgorzata (PL Lublin)

1500 m MĘŻCZYZN
I- Oleszek Kamil (UMCS Lublin)
II- Piróg Michał (UMCS Lublin)
III- Urban Jakub (UP Lublin)

4 x 400 KOBIET
I- UMCS Lublin
II- UM Lublin
III- UP Lublin

4 x 400 MĘŻCZYZN
I- UP Lublin
II- UMCS Lublin
III- Politechnika Lubelska

SKOK WZWYŻ MĘŻCZYZN
I- Saternus Szymon (PL Lublin)
II- Roczeń Paweł (UP Lublin)
III- Wojtan Bartosz (WSNS Lublin)

SKOK W DAL KOBIET
I- Wilk Karolina (UM Lublin)
II- Kołdej Małgorzata (WSNS Lublin)
III- Mociąg Justyna (UP Lublin)

SKOK W DAL MĘŻCZYZN
I- Kołodziej Wojciech (UM Lublin)
II- Styrnik Krystian (UP Lublin)
III- Dutkiewicz Jan (PL Lublin)

PCHNIĘCIE KULĄ KOBIET
I- Dąbrowska Anna (UMCS Lublin)
II- Osiak Aleksandra (UP Lublin)
III- Kuchta Katarzyna (KUL Lublin)

PCHNIĘCIE KULĄ MĘŻCZYZN
I- Szczyrba Adrian (UM Lublin)
II- Kozłowski Robert (UP Lublin)
III- Makulec Łukasz (UP Lublin)

RZUT DYSKIEM KOBIET
I- Dąbrowska Anna (UMCS Lublin)
II- Pałka Justyna (UM Lublin)
III- Osiak Aleksandra (UP Lublin)

RZUT DYSKIEM MĘŻCZYZN
I- Szczyrba Adrian (UM Lublin)
II- Kozłowski Robert (UP Lublin)
III- Makulec Łukasz (UP Lublin)

RZUT OSZCZEPEM MĘŻCZYZN
I- Wisznicki Przemysław (UP Lublin)
II- Kolasa Karol (PL Lulin)
III- Rzegocki Krzysztof (UM Lublin)

Wielkie Gratulacje dla wszystkich medalistów, jak i uczestników. Życzymy dalszych sukcesów sportowych w najbliższym czasie.

Partnerzy

Uniwersytet PrzyrodniczyAZSMinisterstwo Sportu i TurystykiLublin Miasto InspiracjiAZS KŚ Woj. LubelskiegoAmpy